Новини

30 серпня 2019 року в місті Київ відбувся ХХV Міжнародний конкурс пива за участі міжнародної дегустаційної комісії (члени комісії з Литви, Республіки Білорусь, Чеської Республіки та Молдови)

В цьому заході приймали участь 38 виробників пива України, в тому числі ПрАТ “Хмельпиво”. Було представлено 97 зразків пива вітчизняного виробництва, в тому числі 2 вида ПрАТ «Хмельпиво»: «Проскурівське «БРЕНД» та «ХМЕЛЬНИЦЬКЕ».

За підсумками засідання міжнародної дегустаційної комісії пиво «Проскурівське «БРЕНД» було нагороджено – Почесним дипломом ГРАН-ПРІ — за найвищу якість світлого пива Преміум 2019 року, а «ХМЕЛЬНИЦЬКЕ» – Почесним дипломом з ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ — за високу якість світлого пива. Особливо було відзначено  продукцію нашого товариства, так як наше пиво не містить консервантів, непастеризоване, є натуральним «живим» продуктом та виготовлено з натуральної сировини.

Неповторне пиво «Проскурівське БРЕНД» є справжнім брендом ПрАТ «Хмельпиво» в склад якого входять, крім традиційної сировини (солоду власного виробництва, ячменю пивоварного, рису, ароматичного хмелю), унікальні компоненти – цикорій сушений і ягоди калини. Аналогів такого пива немає в світі.

Світле «живе» пиво «Проскурівське БРЕНД» виготовлено за класичною технологією, на воді з власної артезіанської свердловини, не пастеризоване, без застосування консервантів і стабілізаторів, без ГМО, тому ми маємо право називати його як «живе» пиво. Масова частка сухих речовин в початковому суслі 11%, вміст спирту, 4,2 % об.

Цикорій та калина обдаровують пиво лікувально-профілактичними властивостями, неперевершеним гармонійним смаком із солодкуватою, притаманною цикорію, калиново-хмелевою гіркотою та зі слабо вираженим кислувато-гірким присмаком калини.

Плоди калини містять велику кількість йоду, вітаміну С, пектинових, дубильних речовин, міді і заліза. Є відмінним засобом профілактики онкології, серцево-судинних та простудних захворювань. Ягоди калини допомагають при лікуванні гіпертонії, атеросклерозу, мають антиоксидантні властивості.

В корінні цикорію присутні вітаміни В, С, А, глікозиди (60 % інсуліну, який допомагає при лікуванні цукрового діабету). Також цикорій позитивно впливає на нервову систему, чинить протизапальну та протимікробну дію, виводить токсини з організму, підвищує гостроту зору та розширяє судини. Корисний при захворюваннях печінки і селезінки.

«Проскурівське БРЕНД» – пиво для справжніх гурманів.
Спробуйте новий сорт пива та отримайте задоволення!